Slovenski podjetniški sklad je objavil javni poziv V6 – Vavčer za sofinanciranje priprave projektnih predlogov na razpise drugega stebra okvirnega programa Evropske unije (EU) Obzorje Evropa, ki omogoča 60-odstotno sofinanciranje upravičenih stroškov zunanjih izvajalcev pri pripravi projektnih predlogov.
Poziv je namenjen mikro, malim in srednje velikim podjetjem (MSP), ki sodelujejo kot vodilni ali konzorcijski partnerji pri projektnih predlogih, prijavljenih v okviru drugega stebra programa EU Obzorje Evropa.
Poziv si oglejte na povezavi.
Ta steber podpira projekte, ki se osredotočajo na globalne izzive, kot so raziskave in inovacije, ter na krepitev konkurenčnosti evropske industrije. Za vavčer je na voljo 0,5 milijona evrov.